capework ایران تاریخ بختیاری نویسنده تاریخ جنگ

capework: ایران تاریخ بختیاری نویسنده تاریخ جنگ

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی اظهارنظر جالب آخوندی یک روز بعد از جلسه استیضاح

وزیر راه و شهرسازی یک روز بعد از جلسه استیضاح خود در جمع کارکنان وزارت راه و شهرسازی اظهارنظر جالبی بیان کرد.

اظهارنظر جالب آخوندی یک روز بعد از جلسه استیضاح

اظهارنظر جالب آخوندی یک روز بعد از جلسه استیضاح

عبارات مهم : استیضاح

وزیر راه و شهرسازی یک روز بعد از جلسه استیضاح خود در جمع کارکنان وزارت راه و شهرسازی اظهارنظر جالبی بیان کرد.

به گزارش ایسنا، عباس آخوندی امروز در جمع مدیران و کارکنان وزارت راه و شهرسازی گفت: “می گویند مرحوم بازرگان هنگامی که از زندان آزاد شد و در روزگاری که مدیر دانشکده فنی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران بود هنگام ورود به دانشگاه دانشجویان به استقبال او آمدند. مهندس از همه تقدیر کرد و گفت ممنون هستم که آمدید ولی این مسئله جهت شما نمره نمی شود و باید درس بخوانید. در همین خصوص باید عرض کنم که من از همه شما متشکر هستم ولی باید برویم کارکنیم و آنچه مهم است “کار است و کار است و کار” و درواقع همه برمی گردد که چقدر جهت ملت کار انجام دهیم و به آن ها خدمت کنیم. “

اظهارنظر جالب آخوندی یک روز بعد از جلسه استیضاح

او هم چنین با اشاره به ایام عید و برنامه های این وزارتخانه و شرکت های تابعه در این روزها گفت: توصیه آخر این است که در آستانه عید نوروز هستیم و همه به دنبال استراحت و تفریح هستند. بااین حال همکاران من تازه کارشان شروع می شود و در شرایط سخت چه در بزرگراه ها، راه آهن، هواپیمایی و بندرها حجم کار بسیار اوج و نوبت های متعددی خواهند داشت تا حضوری مؤثر درصحنه داشته باشند. از همکاران خودم خواهش می کنم که یک لحظه سستی را به خودمان راه ندهیم و جهت خدمت و تلاش زیاد آماده بشویم. افزون بر بحث های شب عید ما به مردم و تمام جمهوری اسلامی وام دار هستیم و باید تمام برنامه هایی که اعلام کردیم را شروع کنیم و آماده بشویم در سال ۹۷ با جدیت و شور زیاد و همراه با تعهد زیاد کارها را انجام دهیم.

او همچنین در خصوص جلسات پرسش و پاسخ خود در مجلس شورای اسلامی گفته است: توصیه مهمی که در همه موارد مهم است صداقت، درستی و صمیمت هست. من در همه این موارد چه در هنگام رأی اعتماد و چه در بحث استیضاح ها هیچ وقت تلاش نکردم امر غیرواقعی بگویم و مطلب خلافی را عرض کنم. هر لحظه از موضع صداقت و صمیمیت و درستی با نمایندگان مردم و چه با ملت مردم ورود کردم. این گفته مولا امیرالمؤمنین هر لحظه آویزه گوش من است که می فرمایند: «النجاه فی الصدق» که انسان اگر همواره راست بگوید و از بزرگراه صداقت خارج نشود هیچ نگرانی بابت پاسخگویی وجود ندارد. کسی دلواپس است که بخواهد مطلب خلاف واقع بگوید و یک مطلب ناصحیح را صحیح جلوه بدهد. اگر همواره صادق باشیم بنابراین هیچ نگرانی بابت پاسخگویی نخواهیم داشت و انشاء ا… ما همواره این محورصداقت و راستی را در وزارتخانه ادامه بدهیم و با صداقت و پاک دستی با ملت کشور عزیزمان ایران رودررو شویم و در روز واپسین هم در پیشگاه خداوند سرافراز و روسفید باشیم. آنچه می دانستیم درست است عمل کردیم و هیچ وقت از بزرگراه درستی منحرف نشدیم.

وزیر راه و شهرسازی یک روز بعد از جلسه استیضاح خود در جمع کارکنان وزارت راه و شهرسازی اظهارنظر جالبی بیان کرد.

بنابراین گزارش، روز گذشته استیضاح وزیر راه و شهرسازی جهت سومین بار از ابتدای سال ۱۳۹۲ در حالی انجام شد که نهایتا بهارستان نشینان رای به ادامه کار عباس آخوندی دادند. وزیر ساختمان دادمان دیروز در جریان جلسه استیضاح ۱۵۲ رای مخالف استیضاح، ۹۲ موافق استیضاح و دو رای ممتنع از مجلس دریافت کرد و بنابراین به کار خود ادامه می دهد.

واژه های کلیدی: استیضاح | بزرگراه | شهرسازی | عباس آخوندی | استیضاح وزیر راه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs