capework ایران تاریخ بختیاری نویسنده تاریخ جنگ

capework: ایران تاریخ بختیاری نویسنده تاریخ جنگ

گت بلاگز اخبار حوادث دزد،پولها را زیر بغل زد و رفت ، دوساعت بعد به پلیس اطلاع دادند، دزدی مسلحانه مشکوک از یک بانک

حدود ساعت 11:37 صبح روز گذشته، موتورسواری که صورت اش را پوشانده بود در خیابان نخریسی و نزدیک میدان بسیج در شهر مشهد توقف کرد.

دزدی مسلحانه مشکوک از یک بانک/دوساعت بعد به پلیس اطلاع دادند/دزد،پولها را زیر بغل زد و رفت

عبارات مهم : گلوله

حدود ساعت 11:37 صبح روز گذشته، موتورسواری که صورت اش را پوشانده بود در خیابان نخریسی و نزدیک میدان بسیج در شهر مشهد توقف کرد.

خراسان نوشت: او در حالی به سوی شعبه بانک تجارت در پشت ایستگاه مترو حرکت می کرد که در چند قدمی بانک، اسلحه کلت خود را بیرون کشید و آن را مسلح کرد!

دزد مسلح بی پروا وارد بانک شد و ابتدا لوله سلاح را به سمت مدیر و سپس به سوی متصدی یکی از باجه ها نشانه گرفت و با ترساندن کارکنان از آن ها خواست تا پول های نقد باجه را به او بدهند. شعبه بانک نگهبان مسلح نداشت و سارق مذکور که هیچ کیف وساکی همراهش نبود، بدون از دست دادن وقت پول های نقدی را که متصدی باجه تحویل او می داد به آغوش می گرفت.

دزد،پولها را زیر بغل زد و رفت ، دوساعت بعد به پلیس اطلاع دادند، دزدی مسلحانه مشکوک از یک بانک

این دزد مسلح که با یک دست سلاح و با دست دیگر پول ها را محکم گرفته بود، از داخل بانک بیرون آمد و به سوی خیابان نخریسی گریخت. تعدادی از شهروندان که متوجه ماجرای دزدی شده است بودند به تعقیب دزد مسلح پرداختند، در این هنگام مقداری از اسکناس ها از آغوش سارق نقابدار به پیاده رو می ریخت که بعضی از شهروندان آن ها را جمع آوری کردند و تحویل بانک دادند. با این وجود دزد مسلح بدون شلیک گلوله سوار موتورسیکلت هوندا شد و در خلاف جهت حرکت خودروها از محل گریخت. گزارش خراسان حاکی است: در پی وقوع این دزدی مسلحانه تحقیقات پلیس در این باره در حالی شروع شد که اختلاف نظرهایی بر سر اعلام یا تاخیر حضور پلیس در صحنه مطرح شده است است.

معاون دادستان مشهد که حدود دو ساعت بعد از ماجرای دزدی مسلحانه در جریان وقوع این اتفاق قرار گرفته بود به خراسان گفت: دزدی مسلحانه حدود ساعت 11:37 رخ داده است ولی این عنوان حدود ساعت 13:30 به دستگاه قضایی اعلام شد. وی که جهت انجام تحقیقات میدانی در محل وقوع دزدی مسلحانه حضور داشت، افزود: کارکنان شعبه بانک مدعی هستند که در همان لحظات اولیه سرقت، کارها مورد نیاز را جهت اطلاع پلیس انجام داده اند که دستور بررسی های مقدماتی در این باره صادر شده است هست.

حدود ساعت 11:37 صبح روز گذشته، موتورسواری که صورت اش را پوشانده بود در خیابان نخریسی و نزدیک میدان بسیج در شهر مشهد توقف کرد.

قاضی حسن حیدری اضافه کرد: نداشتن نگهبان مسلح از جمله مواردی است که باید مورد تحقیق قرار گیرد و همچنین سیستم های امنیتی بانک نیز جهت برطرف نقاط ضعف آن باید بازبینی شود.

این مقام قضایی خاطرنشان کرد: طبق بررسی های اولیه، سارق مسلح حدود یک میلیون و 388 هزار تومان وجه نقد را به دزدی برده ولی گلوله ای شلیک نکرده هست. قاضی حیدری گفت: تحقیقات زیاد با توجه به سرنخ های موجود به وسیله کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی جهت شناسایی و دستگیری عامل این دزدی مسلحانه ادامه دارد.

واژه های کلیدی: گلوله | خراسان | نگهبان | تحقیقات | خراسان رضوی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs