capework ایران تاریخ بختیاری نویسنده تاریخ جنگ

capework: ایران تاریخ بختیاری نویسنده تاریخ جنگ

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی استفاده از تصویرهای گروه‌های خاصی از جامعه در پوسترهای رییسی بی‌اخلاقی بود / ا

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که استفاده از تصویرهای گروه‌های خاصی از جامعه در پوسترهای رییسی بی‌اخلاقی بود، گفت: باتوجه به عدم سو

استفاده از تصویرهای گروه‌های خاصی از جامعه در پوسترهای رییسی بی‌اخلاقی بود / ا

فتحی : استفاده از تصویرهای گروه های خاصی از جامعه در پوسترهای رییسی بی اخلاقی بود / احتمال اجبار رییسی جهت کناره گیری به نفع قالیباف

عبارات مهم : اسلامی

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که استفاده از تصویرهای گروه های خاصی از جامعه در پوسترهای رییسی بی اخلاقی بود، گفت: باتوجه به عدم سوابق اجرایی رئیسی احتمالاً او را به نفع قالیباف ناچار به عقب نشینی می کنند

محمدجواد فتحی در گفت وگو با ایلنا، با اشاره به حضور همزمان قالیباف و رییسی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد: جریان اصولگرایی تلاش کرد تشکل جدیدی راه بیاندازند و بنیان گذاشتن جمنا به علت فرار از موجودیت قبلی است.

استفاده از تصویرهای گروه‌های خاصی از جامعه در پوسترهای رییسی بی‌اخلاقی بود / ا

آخرین خطای کشف شده است اصولگرایان حمایت ۱۲ ساله از احمدی نژاد بود

او گفت: باتوجه به این که آخرین خبط و خطای اصولگرایان که ازسوی مردم کشف شده، حمایت ۱۲ ساله از احمدی نژاد هست، بخاطر فرار از این مواضع متزلزل و غیرقابل دفاع و از آن جا که تصور می کنند مردم فراموش خواهند کرد اصولگرایان همان کسانی هستند که سینه چاک کرده و رییس دولت نهم و دهم را در حد معجزه هزاره سوم اوج بردند، حال می خواهند با عوض کردن نام و با عنوان «جمنا»، عوض کردن صورت بدهند و مردم را دچار گرفتاری های بعدی کنند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که استفاده از تصویرهای گروه‌های خاصی از جامعه در پوسترهای رییسی بی‌اخلاقی بود، گفت: باتوجه به عدم سو

هدف از حضور قالیباف صرفاً تخریب صورت روحانی است

نماینده اصلاح طلب مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کاندیدای اصولگرایان بجز رییسی که از پیش معلوم بود، به سراغ کاندیداهای دیگری همچون قالیباف، زاکانی و حاجی بابایی نیز رفتند که البته جز قالیباف باقی کاندیداها ردصلاحیت شدند و به نظر می رسد نشانه از حضور این کاندیدا صرفاً تخریب صورت روحانی است و ماموریتی مشخص دارند و جهت مسابقه نیامدند.

او گفت: جالب اینجا است که در چنین شرایطی از حضور جهانگیری در این انتخابات پرسش می کنند و می گویند مگر روحانی قادر نیست به تنهایی از عملکرد خود دفاع کند که کسی را به همراه خود آورده که باید بگوییم این عملکرد به قدری درخشان و وسیع است که یک نفر وقت پیدا نمی کند این عملکرد را بیان کند و بخاطر این که بتوانیم از این وقت استفاده کنیم و از رسانه ای که همواره در اختیار جریان رقیب بوده و امروز بالاجبار و به اقتضای انتخابات در اختیار ما نیز قرار گرفته، استفاده کنیم. شاید بد نبود چند نفر دیگر از جریان اصلاحات کاندیدا می شدند تا بتوانند شرایط امروز را با اوضاع سیاه هشت ساله احمدی نژاد مقایسه می کردند.

استفاده از تصویرهای گروه‌های خاصی از جامعه در پوسترهای رییسی بی‌اخلاقی بود / ا

قالیباف جهت ضربه گیری رییسی وارد میدان شده است است

نماینده اصلاح طلب مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که هنوز نمی توان با قطعیت راجع به این که کدامیک از دو کاندیدای اصولگرایان تا انتها باقی مانده و کدامیک به نفع کاندیدای مهم کناره گیری می کند، اظهارنظر کرد، گفت: با این حال فکر می کنم درصورتی که متوجه شوند نتوانسته اند جهت رییسی مقبولیت ایجاد کنند، در یکی دو روز آخر با حمایت از قالیباف، از رییسی می خواهند کناره گیری کند. با این حال در حال حاضر قالیباف جهت ضربه گیری رییسی وارد میدان شده است است.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که استفاده از تصویرهای گروه‌های خاصی از جامعه در پوسترهای رییسی بی‌اخلاقی بود، گفت: باتوجه به عدم سو

باتوجه به عدم سوابق اجرایی رییسی احتمالاً او را به نفع قالیباف ناچار به عقب نشینی می کنند

او گفت: با این حال باتوجه به عدم تخصص رییسی در مباحث اقتصادی و از آن جا که تمام سابقه او در دستگاه قضایی بوده و مسائلی که یک رییس جمهور باید به آن اشراف داشته باشد، غیر از پرسشها قضایی هست، به نظر می رسد قالیباف زیاد با نشانه پوشش دادن این ضعف به میدان آمده ولی درصورتی که درنهایت به این نتیجه رسیدند که رییسی باتوجه به این عدم تخصص فنی، مقبولیت پیدا نکرد، احتمالاً عوض کردن تاکتیک می دهند و رییسی را به نفع قالیباف ناچار به عقب نشینی خواهند کرد.

استفاده از تصویرهای گروه‌های خاصی از جامعه در پوسترهای رییسی بی‌اخلاقی بود / ا

استفاده از تصویرهای گروه های خاصی از جامعه در پوسترهای رییسی بی اخلاقی بود

عضو هیات رییسه کمیته تخصصی سیاست داخلی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی راجع به بعضی پوسترهای تبلیغاتی رییسی که با رویکردی متناقض با سوابق و شعارهای این کاندیدا به دنبال جذب آرای طبقه میانگین هست، گفت: به هر حال استفاده از تصویرهای گروه های خاصی از جامعه در پوسترهای انتخاباتی رییسی نوعی بی اخلاقی بود. درواقع این کارها بی توجهی به آرزوی بزرگ هایی است که جریان اصولگرایی بر آن اصرار دارد و شعارش را می دهد.

او گفت: به بیان دیگر این کارها به نوعی نقض اعتقادی است که در عملکرد هواداران رییسی دیده شده است و همین که ما جهت همه ایرانیان هویت قائلیم و آن ها را با تمام تفاوت ها و اختلاف تفکر به عنوان شهروند به رسمیت می شناسیم، اقدامی مبارک است ولی به شرطی این اقدام صرفاً اقدامی تبلیغاتی نباشد و رویکردی باشد که تاکید دارد این افراد هم بخشی از جامعه هستند و با اعتقادات خودشان و با باور این که آن ها هم افرادی متدین هستند، به رسمیت بشناسیم و حرفشان را بشنویم و آن ها را جمعیت از بین بردن شده است از دایره سیاسی و اجرایی کشور به شمار نیاوریم.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خاطرنشان کرد: باید به دنبال حفظ هویت ملی و اسلامی باشیم و با اتکا به این هویت تلاش کنیم کشور را جلو ببریم؛ آیا که هر انشقاق و اختلافی ما را به عقب بازمی گرداند.

فتحی در آخر تصریح کرد: بنابر این باید همه افراد ملت را به عنوان کسانی که حق ورود در اساسی ترین پرسشها کشور را دارند و این مسئله جز حقوق ابتدایی ارزش هست، به رسمیت بشناسیم و به این حقوق احترام بگذاریم.

واژه های کلیدی: اسلامی | قالیباف | استفاده | اصولگرایان | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs