capework ایران تاریخ بختیاری نویسنده تاریخ جنگ

capework: ایران تاریخ بختیاری نویسنده تاریخ جنگ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات می‌خواهیم به عنوان نخستین تیم آسیایی افزایش کنیم / انصاری‌فرد

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما کاملا آماده‌ایم که با یک بازی خوب، ازبکستان را ببریم تا علاوه بر شاد کردن دل هواداران، به‌عنوان نخستین تیم آسیایی به جام ج

می‌خواهیم به عنوان نخستین تیم آسیایی افزایش کنیم / انصاری‌فرد

انصاری فرد: می خواهیم به عنوان نخستین تیم آسیایی افزایش کنیم

عبارات مهم : افزایش

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما کاملا آماده ایم که با یک بازی خوب، ازبکستان را ببریم تا علاوه بر شاد کردن دل هواداران، به عنوان نخستین تیم آسیایی به جام جهانی افزایش کنیم.

به گزارش خبرآنلاین؛ کریم انصاری فرد در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: خدا را شکر شرایط مان خوب هست. بعد از بازی دوستانه که برابر مونته نگرو داشتیم و اردوی خوبی که در اتریش برگزار کردیم، الان کل تیم آماده هستند. در این روزها همه بازیکنان اضافه شدند و شرایط خوبی داریم. ما کاملاً آماده ایم که با یک بازی خوب، ازبکستان را ببریم تا علاوه بر شاد کردن دل هواداران، به عنوان نخستین تیم آسیایی به جام جهانی افزایش کنیم.

می‌خواهیم به عنوان نخستین تیم آسیایی افزایش کنیم / انصاری‌فرد

وی راجع به وضعیتش در تیم ملی، گفت: بعد از اتمام لیگ یونان، کی روش چند روزی به من استراحت داد و سپس به تیم ملحق شدم. فکر می کنم نه تنها من، بلکه همه آماده رویارویی با ازبکستان هستیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به آنالیزی که کادر فنی از تیم ازبکستان در اختیار بازیکنان قرار داده هست، خاطرنشان کرد: به هر حال جلسات آنالیز مختلفی برگزار شده است و نقاط ضعف و قوت آنها را شناسایی کردیم. امیدوارم که از نقاط ضعف ارزش استفاده کنیم و بازی را ببریم.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما کاملا آماده‌ایم که با یک بازی خوب، ازبکستان را ببریم تا علاوه بر شاد کردن دل هواداران، به‌عنوان نخستین تیم آسیایی به جام ج

انصاری فرد درمورد اضافه شدن مهاجم تیم ملی ازبکستان به این تیم در دیدار برابر ایران، یادآور شد: جهت ما بااهمیت ترین عنوان این است که عملکرد خوب داشته و سوار بازی شویم. مهم نیست چه بازیکنی در تیم آنها بازی می کند. مهم این است که بازی را ببریم. ما می رویم که با تیم ازبکستان بازی کنیم و آنها را ببریم، کاری به این نداریم که چه کسی در تیم آنها بازی می کند و چه کسی بازی نمی کند.

واژه های کلیدی: افزایش | بازیکنان | انصاری فر | ازبکستان | کریم انصاری فرد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs