capework ایران تاریخ بختیاری نویسنده تاریخ جنگ

capework: ایران تاریخ بختیاری نویسنده تاریخ جنگ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قرارداد میلیاردی روی هوا ، بازگشت فوتبالیست مشهور و ربطش به بستنی

یک بازیکن که به خاطر اتفاقات عجیب و غریب پیرامونش به نیمکت چسبیده بود بعد از آنکه دید قرارداد میلیاردی‌اش با یک شرکت لبنی روی هواست دست به کارها تازه‌ای زد!&nbs

قرارداد میلیاردی روی هوا ، بازگشت فوتبالیست مشهور و ربطش به بستنی

بازگشت فوتبالیست مشهور و ربطش به بستنی/ قرارداد میلیاردی روی هوا

عبارات مهم : بستنی

یک بازیکن که به خاطر اتفاقات عجیب و غریب پیرامونش به نیمکت چسبیده بود بعد از آنکه دید قرارداد میلیاردی اش با یک شرکت لبنی روی هواست دست به کارها تازه ای زد!

به گزارش مهر، درحالی که بعضی مربیان لیگ برتری تلاش زیادی کرده اند تا به جوانان میدان بیشتری دهند و راه را جهت پیشرفت آنها فراهم کنند و پا به سن گذاشته ها را روی نیمکت بنشانند، دست های پشت پرده در یک تیم مشهور قویتر از تصمیم سرمربی عمل کرد و یک نیمکت نشین را فیکس کرد!

قرارداد میلیاردی روی هوا ، بازگشت فوتبالیست مشهور و ربطش به بستنی

این تیم لیگ برتری که روزهای خوبی را نداشت با میدان دادن به یک جوان شرایط خوبی پیدا کرد و توانست به موقعیت خوبی هم در جدول دست پیدا کند که نقش آن بازیکن جوان در این موفقیت بسیار پررنگ بود ولی زمانی که تعدادی از هواداران برابر بازیکن پا به سن گذاشته اقدام به تشویق این جوان کردند، خبر نداشتند که مقدمات نیمکت نشینی او را فراهم کرده اند.

ناراحتی بازیکن پا به سن گذاشته از این تشویق ها و فشار نیمکت نشینی های پرتعداد و البته مهمتر از همه قرارداد میلیاردی با یک شرکت لبنی جهت تبلیغ بستنی، موجب شد از همان وقت پروژه نیمکت نشین کردن بازیکن جوان کلید بخورد.

یک بازیکن که به خاطر اتفاقات عجیب و غریب پیرامونش به نیمکت چسبیده بود بعد از آنکه دید قرارداد میلیاردی‌اش با یک شرکت لبنی روی هواست دست به کارها تازه‌ای زد!&nbs

فعالیت های عجیب در اینترنت و حاشیه سازی جهت بازیکن جوان و راه انداختن جنگ های روانی بالاخره کار خودش را کرد و بازیکن جوان در ناباوری اهالی فوتبال به نیمکت پیچ شد تا بازیکن پابه سن گذاشته فیکس شود.

در مورد این بازیکن گفته می شود اگر بازی نمی کرد و به نیمکت نشینی اش ادامه می داد ضرر میلیاردی متوجه او و یکی از دوستان نزدیکش می شد که از قرارداد با یک شرکت لبنی سود خوبی می بردند. آن شرکت هم اجرایی شدن قرارداد را به بازی کردن بازیکن مشهور منوط کرده بود. جهت همین وی تلاش کرد به هر روشی که می شود بازی کند تا قرارداد میلیاردی روی هوا نرود.

واژه های کلیدی: بستنی | نیمکت | بازگشت | بازیکن | قرارداد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs